HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


İnşaat sektörü kalkınmanın yapı taşlarından biridir. Üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince detaylardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir.

Bu dev, zorunlu endüstri içerisinde yer almak arzusu ile yola çıkan firmamız 2002 yılında O.G.S Mühendislik adı altında kurulmuştur.

Her Proje özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek duyarlılıktır.

 

O.G.S Mühendislik olarak temel prensibimiz;

  • Her projeye bu çağdaş bakış açısı ile yaklaşmak...
  • Tüm süreçlerde her emek verenin proje ile bütünleştiği mükemmel bir iş birliğini oluşturmaktır...
  • Sorumluluğunu üstlendiğimiz her projeye ödün vermez kalite yaklaşımı ile imza atarken her aşamasında ve tüm ayrıntılarda en iyiyi hedeflemekteyiz...

 

Vizyonumuz

 

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede yaşam mimarlığı felsefemizi tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmaktır.

 

Misyonumuz

 

Kurulduğu yıldan itibaren; Taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak; Çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle; Yurt içi ve yurt dışı genel müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak; O.G.S mühendisliğin vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.